امروز : 31 / 1 / 1393
سینا دارو

لک های پوستتان را فراموش کنید
لک های پوستی که برخی نقاط صورت و بدن را تیره تر می کند، یکی از شایع ترین مشکلات پوستی است . در بسیاری مواقع کسانی که با این شرایط روبرو می شوند ، داروهای مختلف پوستی را استفاده کرده اما به دلیل نگرفتن نتیجه مطلوب از درمان ناامید می شوند ، اما با یک نگاه دوباره به طبیعت می توانیم محصولی را برای حفاظت از پوستمان انتخاب کنیم که نه زیان های داروهای صنعتی را دارد و نه هزینه ی زیادی را به ما تحمیل می کند .
کرم شیرین بیان محصول تازه ای از گروه ترنجان است که با خاصیت های بسیارش می تواند بهترین گزینه برای حفظ شادابی پوستو از بین بردن لک های تیره پوستی باشد .
چرا پوستمان لک می شود :
پیدا شدن لک هایی در برخی نواحی پوست به علت تجمع بیش از حد رنگدانه های پوستی (ملانین) اتفاق می افتد .این لک ها بیشتر در صورت یا پشت دست ها دیده می شوند و نگرانی هایی را در خصوص سلامت و زیبایی پوست برای افراد ایجا د می کنند . در شکل گیری این لک ها عوامل مختلفی نقش دارند که مهمترین آن ها را می توان :"اشعه ناشی از خورشید "، " التهاب میکروبی مثل Acne vulgaris " و "خشکی پوست " دانست .
با لک های قهوه ای چه کنیم ؟
اگر شما هم از کسانی هستید که نگران لک های رنگی پوستشان هستند و داروهای صنعتی بسیاری را هم امتحان کرده اند ، بهتر است شیوه درمان پوستتان را تغییر دهید . شما با یک کرم گیاهی و کاملاً طبیعی می توانید این لک های قهوه ای را از بین ببرید و پوستی شفاف و سالم داشته باشید .
کرم شیرین بیان ترنجان به علت داشتن Glycyrrheinic Acid ثرات ضد آفتابی دارد و باعث جلوگیری از اثرات مضر اشعه های نور خورشید و ترک های پوستی می شود .این ماده می تواند به عنوان یک ضد آفتاب برای پیشگیری از اثرات مضر نور مستقیم خورشید استفاده شود و همچنین برای بهبود اثرات ناشی از آفتاب به کار رود .
کرم شیرین بیان اثر ضد میکروبی روی عوامل التهابی لک های پوستی مانند Acne vulgaris می گذارد و می تواند در موارد زیر به کمکم پوستتان بیاید :
• کاهش قرمزی پوست و تیرگی پس از التهاب
• کاهش رنگ دانه های پوستی ناشی از افزایش سن
• نرم کننده و لطیف کننده پوست مناسب افراد مبتلا به آکنه ، التهابات پوستی ناشی از اشعه آفتاب و یا اشعه های مصنوعی
• مرطوب نگه داشتن و حفظ لطافت پوست
شیرین بیان چه اثری بر پوست دارد؟
مکانیسم کرم شیرین بیان اثر بر روی ملانوم هاست ، چرا که بی خطرترین عامل روشن کننده رنگ دانه که دارای کمترین ملانوم است عصاره شیرین بیان است که در ترکیبات زیبایی به عنوان شفاف کننده پوست به کار می رود . ماده فعال در شیرین بیان فلاونوئید است که می تواند با پراکنده کردن ملانین موجب روشن شدن پوست شود . این کرم که حاوی عصاره شیرین بیان ،موم زنبور عسل ،روغن بادام شیرین است می تواند بهترین جایگزین برای ضد آفتاب ها و لک برهای صنعتی باشد و پوستی شفاف و سالن را برایتان به همراه بیاورد .
آیا شیرین بیان در درمان لک های دوران بارداری مؤثر است ؟
بله ، آنچه این کرم را از سایر روشن کننده ها ، ضد لک های موجود متمایز می کند فقدان هیدروکینون در ساختار پایه ای این کرم می باشد که این امکان را به این محصول داده است که بتوان با فراغت کامل و بدون نگرانی آن را در درمان لک های دوران بارداری استفاده نمود .سینا دارو

سینا دارو

سینا دارو

سینا دارو


لینکهای تخصصی مرتبط

اخبار سینا دارو

معرفی ما به دوستان

برای معرفی ما به دوستانتان کافیست آدرس ایمیل دوست خود را در کادر زیر وارد کنید


نظر خواهی

لطفا نظرها و پیشنهادهای خود را در کادر زیر وارد کنید و کلید ارسال را بزنید

نام و نام خانوادگی : نظر شما :تصاویر تاریخی
آمار بازدید سایت

این آمار از تاریخ 27/1/2012 به ثبت رسیده است

  • دیروز : 116
  • ماه پیش : 3967
  • مجموع بازدید : 21870